Ankarada Masaj
Masaj Uygulamasın kişileri dinlendirme ve rahatlatma amacı ile tercih edilir. Masaj uygulaması Öncelikle düşmelerde, çarpma gibi olaylar vukuu bulduğunda, kesinlikle Masaj yapılmamalıdır. Sadece kasları sıkarak yapılan, Geçici rahatlamalardan uzak durulmalıdır. Bu masajların insan sağlığına faydasından çok zararı bulunmaktadır. Masajın faydasından çok zarar oluşturabilecek bir diğer durum ise konusunda uzman olmayan kişiler yapmış oldukları masaj uygulamalarıdır. Ülkemizde masaj uygulamasını başarı ile profesyonel olarak hizmet veren bulunmaktadır.  Bu firmalardan birisi Ankarada Masaj olmuştur.

Ankarada Masaj
, konusunda uzman sertifika sahibi masör ve masöz bulunmaktadır.  Bu masaj hizmeti sunan firmaların amacı müşteri memnuniyetidir. Masaj salonları içerisinde farklı kültürlerin masaj yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemlerden en bilinen Uzak Doğu Masajları,  Faydalı Taş Masajı ve Bölgesel Masajlardır. Masajlar dinlenme spor ve tıbbi amaç içermektedir. Ancak Masaj yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Masaj Stres için Spordan sonra birebir faydalı olan bir yöntemdir. Baş, boyun, sırt, ayaklar kol, bölgelerinde oluşan ağrılar için son derece faydalıdır.  Ruhsal çöküntü esnasında faydalı olduğu, bilinir. Ama" kişinin dinlenmesi daha iyidir. Koşu ya da; Çalışma ortamlarında oluşan, Ayak ve kolda oluşan ufak burkulmalarda, Doktora gidilmeli, İncelen bölgeye, Masaj yöntemi uygulanmamalıdır.

Masajda Hangi Ürünler Kullanılır

Masaj konusunda uzman ve deneyimli kişiler tarafından kişinin cilt yapısı göz önünde bulundurularak besleyici, nem depo edici, ödem sökücü, yağ yakımını hızlandırıcı özellikleri olan ürünlerle masaj uygulaması yapılmaktadır. Masaj uygulamalarında genel olarak sıvazlama, ovma, yoğurma, titretme uygulamaları masaj uygulamasında kullanılan yöntemdir. Ülke genelinde masaj hizmeti veren firmaların sayısı çok fazladır. Masajın insan bedenini dinlendirme özelliğinin dışında, Bağışıklık sistemini güçlendirme, Kan dolaşımını düzenleme, Metabolizmayı hızlandırma, Sindirim ve Boşaltım sistemine yardımcı olma ve Yağ yakımını hızlandırma gibi faydaları bulunmaktadır.
Sık zamanlarda yapılan masajların ise insan bedenine sağladığı fayda ise oldukça fazladır. Düzenli masaj yaptıran insanlarda bel, boyun baş gibi ağrılar çok fazla hissetmez genel olarak stres yüklü olmanızı engeller.  Masajın tarihi ise insanlık tarihi kadar eskidir. Eski Çin medeniyetlerinde yaygın olarak yapılmaktadır. Daha sonra diğer medeniyetlerde görülmektedir.


Riva Masaj Salonu;
Ankara Kızılayda Masaj Hizmeti Sunan Riva Masaj Salonu siz elit beylere konusunda uzman ve sertifikalı masöz kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Sizde kendinize biraz zaman ayırın Riva Masaj Salonu ile Sihirli dokunuşlarla tanışın masajın keyfini hissedin ve yaşayın. Masaj Salonları Arasında doğru tercih yapmak çok önemlidir. Riva Masaj Salonu Kaliteli hizmeti ve %100 müşteri memnuniyetini bir arada sağlamaktadır.


Hizmetlerimiz;
* Klasik Masaj, * Soft Masaj, * Harem Masajı,
*
Köpük Masajı, * Aromaterapi Masajı,* Spor Masajı,
Konusunda Uzman Sertifkalı Masözlerimizle Profosyonel Masajın Keyfini Çıkarın..

Bel ve Boyun Fıtığı Masajı  
Sıcak Taş Masajı 
Medical Masaj
Ayak Masajı
Mix Masaj 
 
© Copyright 2013 Riva Masaj Salonu